Мачовете в Сряда, 08-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag СВЯТ СВЯТ – Международна купа на шампионит
03:00 Реал Мадрид – Рома 2-1 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Купа на Италия – Серия C
18:00 Кунео – Албисола 2-3 КР
18:30 Матера – Потенца 1-1 КР
21:30 Терамо – Фермана 0-0 КР
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Шампионска лига – Квалификация
20:00 Залцбург (Aut) – Шкендия (Mac) 3-0 КР
20:00 ПАОК (Gre) – Спартак Москва (Rus) 3-2 КР
21:45 Селтик (Sco) – АЕК (Gre) 1-1 КР

Григор Димитров отстрани Вердаско

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров отстрани Фернандо Вердаско във втория кръг на турнира Rogers Cup в Торонто след победа с 4:6, 6:2, 7:6 (5).

Двубоят беше прекъснат за над два часа при резултат 4:4 в третия сет заради дъжд.

Това обаче не разстрои играта на българина, който се поздрави с крайния успех, с което изравни баланса от срещите помежду им на 3-3.

В трети кръг 27-годишният българин ще играе срещу Милош Раонич или Франсис Тиафо. На трибуните в Торонто беше и треньорът на Григор Дани Валверду, с което окончателно беше сложен край на спекулацията за раздяла.

Мачовете в Вторник, 07-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Шампионска лига – Квалификация
17:00 ФК Астана (Kaz) – Д. Загреб (Cro) 0-2 КР
20:00 Карабак (Aze) – БАТЕ (Blr) 0-1 КР
20:15 Малмьо ФФ (Swe) – Видеотон ФК (Hun) 1-1 КР
20:30 Славия Прага (Cze) – Динамо Киев (Ukr) 1-1 КР
21:00 Стандарт Лиеж (Bel) – Аякс (Ned) 2-2 КР
21:30 Цървена звезда (Srb) – Търнава (Svk) 1-1 КР
22:00 Бенфика (Por) – Фенербахче (Tur) 1-0 КР
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
19:00 Пюник Ереван (Arm) – Макаби Тел Авив (Isr) 0-0 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Купа на Италия
21:30 Лече – ФералпиСало 1-0 Прод
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип
21:45 Мидълзбро – Шефилд Юн 3-0 КР
21:45 Нотингам – Уест Бром Нова Спорт 1-1 КР
flag СВЯТ СВЯТ – Международна купа на шампионит
22:00 Челси – Лион RING 0-0 Почивка

Днес е жребият за Лига Европа

Днес от 14:30 часа ще се състои жребият за плейофите на Лига Европа.

Той ще бъде чакан с интерес от ЦСКА-София и Лудогорец – единствените два български клуба, които продължават участието си в евритурнирите.

„Червените“ стигнаха до третия квалификационен кръг, след като елиминираха последователно ФК Рига и Адмира Вакер. „Орлите“ пък изненадващо отпаднаха от унгарския МОЛ Види в пресявките за Шампионската лига и ще се включат ввъв втория по сила турнир.

ЦСКА-София има трудната задача да отстрани датския ФК Копенхаген, но ако го направи, ще бъде поставен на последното стъпало преди груповата фаза и ще може да разчита на преодолим съперник. Възможните опоненти на „армейците“ са от двойките Слован (Братислава) – Рапид (Виена), Уфа – Прогрес (Нидеркорн), Апоел (Хайфа) – Аталанта и Аполон Лимасол – Динамо (Брест).

Лудогорец е абсолютен фаворит срещу Зрински (Мостар) и при очакван успех, може да се изправи в плейофите както срещу отбор, отпаднал в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, така и срещу тим, който е бил елиминиран по-рано. […]

Мачовете в Неделя, 05-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag СВЯТ СВЯТ – Международна купа на шампионит
01:00 Реал Мадрид – Ювентус 3-1 КР
03:00 Милан – Барселона 1-0 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – ФА Къмюнити Шийлд
17:00 Челси – Манчестър Сити Diema Sport 2 0-2 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип
18:30 Лийдс – Стоук Сити Нова Спорт 3-1 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига
18:30 Ботев Враца – Левски Diema Sport 0-2 КР
20:45 ЦСКА София – Дунав Русе Diema Sport 3-0 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Купа на Италия – Серия C
18:30 Вибонезе – Сиракуза 1-2 КР
18:30 Матера – Потенца 0-0
21:30 Арецо – Лукезе 1-1 КР
21:30 Губио – Вис Пезаро 2-1 КР
21:30 Олбия – Арцакена 1-1 КР
21:30 Равена – Римини 1-0 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Купа на Италия
21:00 Беневенто – Имолезе 3-1 КР
21:00 Венеция – Зюдитирол 0-1 КР
21:00 Читадела – Монополи 1-0 КР
21:30 Бреша – Про Верчели 1-1 Почивка
21:30 Верона – Юве Стабия 4-1 КР
21:30 Ентеля – Сиена 3-0 КР
21:30 Кремонезе – Пиза 3-3 Почивка
21:30 Ливорно – Казертана 1-1 Почивка
21:30 Падова – Монца 1-0 КР
21:30 Палермо – Виченца 2-2 Почивка
21:30 Перуджа – Новара 1-3 КР
21:30 Пескара – Порденоне 2-2 Почивка
21:45 Кротоне – Джана Ерминио 4-0 КР
21:45 Салернитана – Рецато 6-1 КР
21:45 Фоджа – Катания 1-3 КР

Мачовете в Събота, 04-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Супер купа
15:00 ПСЖ – Монако 4-0 90+3
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип
17:00 Бирмингам – Норич 2-2 КР
17:00 Брентфорд – Родъръм 5-1 КР
17:00 Бристол Сити – Нотингам 1-1 КР
17:00 Ипсуич – Блекбърн Нова Спорт 2-2 КР
17:00 Милуол – Мидълзбро 2-2 КР
17:00 Престън – КПР 1-0 КР
17:00 Уест Бром – Болтън 1-2 КР
17:00 Уигън – Шефилд Уен 3-2 КР
19:30 Шефилд Юн – Суонзи 1-2 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига
18:30 Черно море – Септември София Diema Sport 1-5 КР
20:45 Лудогорец – Лок. Пловдив Diema Sport 0-1 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Купа на Италия
19:00 Асколи – Витербезе 0-4 КР
21:30 Карпи – Тернана 0-2 КР
21:30 Специя – Самбенедетезе 2-1 КР
21:30 Трапани – Козенца 1-2 Прод
flag СВЯТ СВЯТ – Международна купа на шампионит
21:00 Интер – Лион RING 1-0 КР

Всички резултати в Лига Европа

Турнир по футбол Лига Европа, реванши от втория квалификационен кръг:

Алашкерт (Армения) – Сутиеска (Черна гора) – 0:0 (1:0)
Лачи (Албания) – Молде (Норвегия) – 0:2 (0:3)
АЕК Ларнака (Кипър) – Дъндолк (Република Ирландия) – 4:0 (0:0)
Тренчин (Словакия) – Гурник Забже (Полша) – 4:1 (1:0)
Динамо Минск (Беларус) – Дунайска Стреда (Словакия) – 4:1 (3:1)
Флора Талин (Естония) – АПОЕЛ Никозия (Кипър) – 2:0 (0:5)
Славия София (България) – Хайдук Сплит (Хърватия) – 2:3 (0:1)
Тракай (Литва) – Партизан (Сърбия) – 1:1 (0:1)
Валета (Малта) – Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) – 1:2 (1:1)
Хекен (Швеция) – РБ Лайпциг (Германия) – 1:1 (0:4)
Лилестрьом (Норвегия) – ЛАСК (Австрия) – 1:2 (0:4)
АИК Стокхолм (Швеция) – Нордшеланд (Дания) – 0:1 (0:1)
Адмира Вакер (Австрия) – ЦСКА-София (България) – 1:3 (0:3) […]

Мачовете в Четвъртък, 02-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
18:00 Алашкерт (Arm) – Сутиеска (Mne) 0-0 КР
18:00 Лячи (Alb) – Молде (Nor) 0-2 КР
18:30 АЕК Ларнака (Cyp) – Дъндок (Irl) 4-0 КР
18:30 Тренчин (Svk) – Гурник З. (Pol) 4-1 КР
19:00 Валета (Mlt) – Жрински (Bih) 1-2 КР
19:00 Дин. Минск (Blr) – Дун. Стреда (Svk) 4-1 КР
19:00 Славия София (Bul) – Хайдук Сплит (Cro) 2-3 КР
19:00 Тракай (Ltu) – Партизан (Srb) 1-1 КР
19:00 Флора (Est) – АПОЕЛ (Cyp) 2-0 КР
19:30 Лилестрьом (Nor) – ЛАСК Линц (Aut) 1-2 КР
19:30 Хекен (Swe) – Лайпциг (Ger) 1-1 КР
20:00 АИК (Swe) – Нордселанд (Den) 0-1 КР
20:00 Адмира (Aut) – ЦСКА София (Bul) Diema Sport 1-3 КР
20:00 Аполон (Cyp) – Железничар (Bih) 3-1 КР
20:00 Вадуц (Lie) – Жалгирис (Ltu) 1-1 КР
20:00 Линкълн Ред Импс (Gib) – ТНС (Wal) 1-1 КР
20:00 Мариупол (Ukr) – Юргорден (Swe) 2-1 Прод
20:00 Нидерком (Lux) – Хонвед (Hun) 2-0 КР
20:00 Спарта Прага (Cze) – Сп. Суботица (Srb) 2-1 КР
20:15 Атромитос (Gre) – Брест (Blr) 0-0 63
20:30 Слован Братислава (Svk) – Балзан (Mlt) 3-1 КР
21:00 Астерас Триполис (Gre) – Хибърниън (Sco) 0-1 48
21:00 Бешикташ (Tur) – Б36 Торсхавн (Fai) 6-0 КР
21:00 Викингур (Fai) – Торпедо Кутаиси (Geo) 0-4 КР
21:00 Витес (Ned) – ФК Виторул (Rou) 3-1 КР
21:00 ФК Копенхаген (Den) – Стярнан (Ice) 5-0 КР
21:15 Марибор (Slo) – Чихура (Geo) 2-0 КР
21:15 ФК Сараево (Bih) – Аталанта (Ita) 0-8 КР
21:30 Домжале (Slo) – Уфа (Rus) 1-1 КР
21:30 ФКСБ (Rou) – Рудар (Slo) 4-0 КР
21:45 АЗ Алкмаар (Ned) – К. Алмати (Kaz) 2-1 КР
21:45 Бордо (Fra) – Вентспилс (Lat) 2-1 КР
21:45 Бърнли (Eng) – Абърдийн (Sco) 3-1 Прод
21:45 Дрита (Kos) – Дюделанж (Lux) 1-1 88
21:45 Ла Фиорита (San) – Спартакс (Lat) 0-1 33
21:45 Лех Познан (Pol) – Шахтьор Солигорск (Blr) 3-1 КР
21:45 Рейнджърс (Sco) – Осиек (Cro) 1-1 КР
21:45 Сарпсборг 08 (Nor) – Ст. Гален (Sui) 1-0 КР
22:00 Крусейдърс (Nir) – О. Любляна (Slo) 1-1 КР
22:00 Раднички Ниш (Srb) – Макаби Тел Авив (Isr) 2-2 КР
22:00 Рио Аве (Por) – Ягелония (Pol) 4-4 КР
22:00 Уйпещ (Hun) – Севиля (Esp) 1-3 КР
22:15 Хафнарфьордур (Ice) – Апоел Хайфа (Isr) 0-1 КР
23:00 Валур (Ice) – ФК Санта Колома (And) 3-0 КР