Мачовете в Събота, 09-10-2021

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група А
19:00 Азербейджан – Ирландия 0-3 КР
21:45 Люксембург – Сърбия 0-1 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група B
19:00 Грузия – Гърция 0-2 КР
19:00 Швеция – Косово 3-0 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група C
16:00 Литва – България 3-1 КР
21:45 Швейцария – Северна Ирландия 2-0 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група D
16:00 Казахстан – Босна и Херцеговина 0-2 КР
19:00 Финландия – Украйна 1-2 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група F
19:00 Шотландия – Израел 3-2 КР
21:45 Фарьорски острови – Австрия 0-2 КР
21:45 Молдова – Дания 0-4 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група I
21:45 Андора – Англия 0-5 КР
21:45 Унгария – Албания 0-1 КР
21:45 Полша – Сан Марино 5-0 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – International Friendly Games
22:15 Португалия – Qatar 3-0 КР

Мачовете в Петък, 08-10-2021

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група E
21:45 Чехия – Уелс 2-2 КР
21:45 Естония – Беларус 2-0 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група G
21:45 Гибралтар – Черна гора 0-3 КР
21:45 Латвия – Холандия 0-1 КР
21:45 Турция – Норвегия 1-1 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група H
21:45 Кипър – Хърватска 0-3 КР
21:45 Малта – Словения 0-4 КР
21:45 Русия – Словакия 1-0 КР
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Квалификации СП, група J
21:45 Германия – Румъния 2-1 КР
21:45 Исландия – Армения 1-1 КР
21:45 Лихтенщайн – Северна Македония 0-4 КР

Мачовете в Неделя, 03-10-2021

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа Лига
17:45 Царско село – Цска-София 1-2 КР
20:15 Левски – Лудогорец 2-4 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Висша Лига
16:00 Кристъл Палас – Лестър 2-2 КР
16:00 Тотнъм – Астън Вила 2-1 КР
16:00 Уест Хям – Brentford 1-2 КР
18:30 Ливърпул – Манчестър Сити 2-2 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Лига 1
14:00 Stade Rennes – Пари Сен-Жермен 2-0 КР
16:00 Анже – Мец 3-2 КР
16:00 Лориен – Clermont Foot 1-1 КР
16:00 Монако – Бордо 3-0 КР
16:00 Нант – Троа 2-0 КР
18:00 Лил – Олимпик М 2-0 КР
21:45 Сен Етиен – Лион 1-1 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Бундеслига
16:30 Майц 05 – Унион Берлин 1-2 КР
18:30 Байерн – Айнтрахт 1-2 КР
20:30 Арминия Бийлефелд – Леверкузен 0-4 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Серия А
13:30 Болоня – Лацио 3-0 КР
16:00 Верона – Специя 4-0 КР
16:00 Сампдория – Удинезе 3-3 КР
19:00 Фиорентина – Наполи 1-2 КР
19:00 Рома – Емполи 2-0 КР
21:45 Аталанта – Милан 2-3 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – Ла Лига
15:00 Елче – Селта Виго 1-0 КР
17:15 Еспаньол – Реал Мадрид 2-1 КР
19:30 Хетафе – Реал Сос 1-1 КР
19:30 Виляреал – Бетис 2-0 КР
22:00 Гранада – Севиля 1-0 КР