Мачовете в Вторник, 18-07-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Шампионска лига – Квалификация
17:00 ФК Астана (Kaz) – Спартакс (Lat) 1-1 КР
19:00 Алашкерт (Arm) – БАТЕ (Blr) 1-3 КР
19:00 Вардар (Mac) – Малмьо ФФ (Swe) 3-1 КР
20:00 Викингур (Fai) – Хафнарфьордур (Ice) 0-2 КР
20:00 Самтредия (Geo) – Карабак (Aze) 0-1 КР
20:00 ТНС (Wal) – Риека (Cro) 1-5 КР
21:45 Будучност (Mne) – Партизан (Srb) 0-0 КР

Мачовете в Четвъртък, 06-07-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
17:00 АЕЛ Лимасол (Cyp) – Ст. Джоузефс (Gib) 6-0 КР
17:00 Дачия Кишинев (Mda) – Шкендия (Mac) 0-4 КР
18:00 Милсами (Mda) – Фола (Lux) 1-1 87
18:00 Ордабаси (Kaz) – Широки Брег (Bih) 0-0 КР
18:00 Пелистер (Mac) – Лех Познан (Pol) 0-3 КР
18:00 Судува (Ltu) – Шахтьор Солигорск (Blr) 2-1 КР
18:00 ФК Тирана (Alb) – Макаби Тел Авив (Isr) 0-0 45
18:30 Йелгава (Lat) – Ференцварош (Hun) 0-1 КР
19:00 Атлантас (Ltu) – К. Алмати (Kaz) 1-2 КР
19:00 Гандзасар (Arm) – Младост Подгорица (Mne) 0-3 КР
19:00 СЯК (Fin) – КР Рейкявик (Ice) 0-2 КР
19:00 Тракай (Ltu) – Сейнт Джонстън (Sco) 0-0 57
19:00 Флора (Est) – Домжале (Slo) 2-3 КР
19:00 ХЯК (Fin) – Конас К. (Wal) 3-0 КР
19:45 ФК Лиепая (Lat) – Крусейдърс (Nir) 2-0 КР
20:00 АИК (Swe) – Клаксвуйк (Fai) 5-0 КР
20:00 Б36 Торсхавн (Fai) – Калю (Est) 1-2 КР
20:00 Ботев Пловдив (Bul) – Партизани (Alb) 1-0 КР
20:00 Вадуц (Lie) – Бала (Wal) 3-0 КР
20:00 Диферданж (Lux) – Зира (Aze) 1-2 КР
20:00 Дунав Русе (Bul) – И. Павлодар (Kaz) 0-2 КР
20:00 Интер Баку (Aze) – Младост (Srb) 2-0 КР
20:00 Прищина (Kos) – Норшьопинг (Swe) 0-1 КР
20:00 Работнички (Mac) – Тре Пене (San) 6-0 КР
20:00 Ружомберок (Svk) – Войводина (Srb) 2-0 КР
20:00 Слован Братислава (Svk) – Пюник Ереван (Arm) 5-0 КР
20:00 Торпедо Кутаиси (Geo) – Тренчин (Svk) 0-3 КР
20:00 ФК Сараево (Bih) – Заря Балти (Mda) 2-1 Прод
20:30 Бангор Сити (Wal) – Лингби (Den) 0-3 КР
20:30 НСИ Рунавик (Fai) – Дин. Минск (Blr) 0-2 КР
21:15 О. Любляна (Slo) – ВПС (Fin) 0-1 КР
21:30 Алтах (Aut) – Чихура (Geo) 1-1 КР
21:30 Вашаш (Hun) – Бейтар Йерусалим (Isr) 0-3 КР
21:30 Зета (Mne) – Железничар (Bih) 2-2 КР
21:30 НД Горица (Slo) – Ширак Гюмри (Arm) 2-2 КР
21:30 Сант Хулия (And) – Скендербеу (Alb) 0-5 КР
21:30 Сутиеска (Mne) – Левски (Bul) 0-0 КР
21:30 Флориана (Mlt) – Цървена звезда (Srb) 3-3 85
21:30 Фолгоре (San) – Валета (Mlt) 0-1 КР
21:30 Ягелония (Pol) – Динамо Батуми (Geo) 4-0 КР
21:45 Балимена (Nir) – Одд Гренлан (Nor) 0-2 КР
21:45 Дери Сити (Nir) – Мидтиланд (Den) 1-4 КР
21:45 Корк Сити (Irl) – Левадия (Est) 4-2 КР
21:45 Коулрейн (Nir) – Хаугесунд (Nor) 0-0 КР
21:45 Осиек (Cro) – УЕ Санта Колома (And) 4-0 КР
22:00 Шамрок Роувърс (Irl) – Стярнан (Ice) 1-0 КР
23:00 Валур (Ice) – Вентспилс (Lat) 1-0 КР
23:00 Линкълн Ред Импс (Gib) – АЕК Ларнака (Cyp) 1-1 КР
18:30 Работнички (Mac) – Тре Пене (San) 6-0 КР
21:00 ФК Сараево (Bih) – Заря Балти (Mda) 0-0
21:00 Б36 Торсхавн (Fai) – Калю (Est) 1-2 КР
21:00 Прищина (Kos) – Норшьопинг (Swe) 0-1 КР

Мачовете в Събота, 10-06-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Световна Купа – Квалификации
19:00 Азербайджан – Северна Ирландия 0-1 КР
19:00 Казахстан – Дания 1-3 КР
19:00 Словения – Малта 2-0 КР
19:00 Шотландия – Англия Diema Sport 2-2 КР
21:45 Германия – Сан Марино БНТ HD 7-0 КР
21:45 Литва – Словакия 1-2 КР
21:45 Норвегия – Чехия 1-1 КР
21:45 Полша – Румъния Diema Sport 3-1 КР
21:45 Черна гора – Армения 4-1 КР

Мачовете в Събота, 27-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Серия А
19:00 Аталанта – Киево   1-0 КР
19:00 Болоня – Ювентус RING 1-2 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – ФА Къп
19:30 Арсенал – Челси Diema Sport 2 2-1 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Купа на Германия
21:00 Айнтрахт Франкфурт – Дортмунд   1-2 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – Купа на Краля
22:30 Барселона – Алавес bTV Action 3-1 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Купа на Франция
22:00 Анже – ПСЖ   0-1 КР

Мачовете в Сряда, 17-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
21:45 Саутхямптън – Манчестър Юнайтед Diema Sport 0-0 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип – Плейофи
21:45 Шефилд Уен – Хъдърсфилд 1-1 Почивка
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига – Интернешънъл Къ
21:00 Съндърланд U23 – Порто B 0-0
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
17:30 Черно море – Дунав Русе Diema Sport 2 1-2 КР
20:00 ЦСКА-София – Лок. Пловдив 0-0 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – ЛаЛига
22:00 Селта Виго – Реал Мадрид 1-4 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Лига 1
22:00 Монако – Ст. Етиен Нова Спорт 2-0 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Купа на Италия
22:00 Ювентус – Лацио RING 2-0 КР

Мачовете в Петък, 12-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
21:45 Евертън – Уотфорд 1-0 КР
22:00 Уест Бром – Челси Diema Sport 2 0-1 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
17:30 Дунав Русе – Лудогорец Diema Sport 2-2 КР
20:00 Лок. Пловдив – Левски Diema Sport 2-1 КР