Мачовете в Четвъртък, 20-07-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
18:00 Дин. Минск (Blr) – Работнички (Mac) 0-0
18:00 Лингби (Den) – Слован Братислава (Svk) 0-0
19:00 ВПС (Fin) – Брьондби (Den) 0-0
19:00 Млада Болеслав (Cze) – Шамрок Роувърс (Irl) 0-0
19:00 Судува (Ltu) – ФК Лиепая (Lat) 0-0
19:00 Тракай (Ltu) – Норшьопинг (Swe) 0-0
19:00 ХЯК (Fin) – Шкендия (Mac) 0-0
19:30 Брест (Blr) – Алтах (Aut) 0-0
20:00 АЕК Ларнака (Cyp) – Корк Сити (Irl) 0-0
20:00 АИК (Swe) – Железничар (Bih) 0-0
20:00 Бран (Nor) – Ружомберок (Svk) 0-0
20:00 Заря Балти (Mda) – Аполон (Cyp) 0-0
20:00 Зира (Aze) – Астра (Rou) 0-0
20:00 Йехуда (Isr) – Тренчин (Svk) 0-0
20:00 Левски (Bul) – Хайдук Сплит (Cro) Diema Sport 0-0
20:00 Мидтиланд (Den) – Ференцварош (Hun) 0-0
20:00 Одд Гренлан (Nor) – Вадуц (Lie) 0-0
20:30 Ботев Пловдив (Bul) – Бейтар Йерусалим (Isr) Diema Sport 2 0-0
20:30 Галатасарай (Tur) – Йостерсунд (Swe) 0-0
20:30 Утрехт (Ned) – Валета (Mlt) 0-0
20:30 Фола (Lux) – Интер Баку (Aze) 0-0
20:45 Люцерн (Sui) – Осиек (Cro) 0-0
21:00 АЕЛ Лимасол (Cyp) – Нидерком (Lux) 0-0
21:00 Домжале (Slo) – Валур (Ice) 0-0
21:00 Лех Познан (Pol) – Хаугесунд (Nor) 0-0
21:00 Скендербеу (Alb) – К. Алмати (Kaz) 0-0
21:30 Младост Подгорица (Mne) – Щурм Грац (Aut) 0-0
21:30 Цървена звезда (Srb) – И. Павлодар (Kaz) 0-0
21:30 Ягелония (Pol) – Габала (Aze) 0-0
21:45 НД Горица (Slo) – Паниониос (Gre) 0-0
21:45 Широки Брег (Bih) – Абърдийн (Sco) 0-0
22:00 Видеотон (Hun) – Калю (Est) 0-0
22:15 КР Рейкявик (Ice) – Макаби Тел Авив (Isr) 0-0

Мачовете в Четвъртък, 13-07-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
17:00 И. Павлодар (Kaz) – Цървена звезда (Srb) 1-1 КР
17:45 К. Алмати (Kaz) – Скендербеу (Alb) 1-1 КР
18:00 Макаби Тел Авив (Isr) – КР Рейкявик (Ice) 3-1 КР
19:00 Работнички (Mac) – Дин. Минск (Blr) 1-1 КР
19:00 Ружомберок (Svk) – Бран (Nor) 0-1 КР
19:00 Шкендия (Mac) – ХЯК (Fin) 3-1 КР
19:15 Калю (Est) – Видеотон (Hun) 0-3 КР
19:30 Алтах (Aut) – Брест (Blr) 1-1 КР
19:30 Брьондби (Den) – ВПС (Fin) 2-0 КР
19:45 ФК Лиепая (Lat) – Судува (Ltu) 0-2 КР
20:00 Аполон (Cyp) – Заря Балти (Mda) 3-0 КР
20:00 Вадуц (Lie) – Одд Гренлан (Nor) 0-1 КР
20:00 Габала (Aze) – Ягелония (Pol) 1-1 КР
20:00 Йостерсунд (Swe) – Галатасарай (Tur) 2-0 КР
20:00 Хаугесунд (Nor) – Лех Познан (Pol) 3-2 КР
20:30 Астра (Rou) – Зира (Aze) 3-1 КР
20:30 Валета (Mlt) – Утрехт (Ned) 0-0 КР
20:45 Нидерком (Lux) – АЕЛ Лимасол (Cyp) 0-1 КР
21:00 Бейтар Йерусалим (Isr) – Ботев Пловдив (Bul) 1-1 КР
21:00 Норшьопинг (Swe) – Тракай (Ltu) 2-1 КР
21:15 Слован Братислава (Svk) – Лингби (Den) 0-1 КР
21:30 Тренчин (Svk) – Йехуда (Isr) 1-1 КР
21:30 Хайдук Сплит (Cro) – Левски (Bul) 1-0 КР
21:30 Щурм Грац (Aut) – Младост Подгорица (Mne) 0-1 КР
21:45 Абърдийн (Sco) – Широки Брег (Bih) 1-1 КР
21:45 Железничар (Bih) – АИК (Swe) 0-0 КР
21:45 Корк Сити (Irl) – АЕК Ларнака (Cyp) 0-1 КР
21:45 Осиек (Cro) – Люцерн (Sui) 2-0 КР
22:00 Паниониос (Gre) – НД Горица (Slo) 2-0 КР
22:00 Ференцварош (Hun) – Мидтиланд (Den) 2-1 45+2
22:00 Шамрок Роувърс (Irl) – Млада Болеслав (Cze) 2-3 КР
23:00 Валур (Ice) – Домжале (Slo) 1-2 КР

Matches on Thursday, 29-06-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
15:00 Ширак Гюмри (Arm) – НД Горица (Slo) 0-2 КР
17:00 И. Павлодар (Kaz) – Дунав Русе (Bul) 1-0 КР
17:45 К. Алмати (Kaz) – Атлантас (Ltu) 6-0 КР
18:00 Вентспилс (Lat) – Валур (Ice) 0-0 КР
18:00 Партизани (Alb) – Ботев Пловдив (Bul) 1-3 КР
18:00 Пюник Ереван (Arm) – Слован Братислава (Svk) 1-4 КР
18:20 Тренчин (Svk) – Торпедо Кутаиси (Geo) 5-1 КР
18:30 Дин. Минск (Blr) – НСИ Рунавик (Fai) 2-1 КР
18:30 Левадия (Est) – Корк Сити (Irl) 0-2 КР
19:00 ВПС (Fin) – О. Любляна (Slo) 1-0 КР
19:00 Динамо Батуми (Geo) – Ягелония (Pol) 0-1 КР
19:00 Чихура (Geo) – Алтах (Aut) 0-1 КР
19:00 Шахтьор Солигорск (Blr) – Судува (Ltu) 0-0 КР
19:00 Шкендия (Mac) – Дачия Кишинев (Mda) 3-0 КР
19:30 Калю (Est) – Б36 Торсхавн (Fai) 2-1 КР
19:30 Лингби (Den) – Бангор Сити (Wal) 1-0 88
19:45 Бейтар Йерусалим (Isr) – Вашаш (Hun) 4-3 КР
19:45 Ференцварош (Hun) – Йелгава (Lat) 2-0 КР
20:00 АЕК Ларнака (Cyp) – Линкълн Ред Импс (Gib) 5-0 КР
20:00 Заря Балти (Mda) – ФК Сараево (Bih) 2-1 КР
20:00 Зира (Aze) – Диферданж (Lux) 2-0 КР
20:00 Левски (Bul) – Сутйеска (Mne) 3-1 КР
20:00 Одд Гренлан (Nor) – Балимена (Nir) 3-0 КР
20:00 УЕ Санта Колома (And) – Осиек (Cro) 0-2 КР
20:00 Хаугесунд (Nor) – Коулрейн (Nir) 7-0 КР
20:30 Фола (Lux) – Милсами (Mda) 2-1 КР
21:00 Бала (Wal) – Вадуц (Lie) 1-2 КР
21:00 Войводина (Srb) – Ружомберок (Svk) 2-1 КР
21:00 Клаксвуйк (Fai) – АИК (Swe) 0-0 КР
21:00 Конас К. (Wal) – ХЯК (Fin) 1-0 КР
21:00 Макаби Тел Авив (Isr) – ФК Тирана (Alb) 2-0 КР
21:00 Мидтиланд (Den) – Дери Сити (Nir) 6-1 КР
21:00 Норшьопинг (Swe) – Прищина (Kos) 5-0 КР
21:00 Скендербеу (Alb) – Сант Хулия (And) 1-0 КР
21:30 Домжале (Slo) – Флора (Est) 2-0 КР
21:30 Младост (Srb) – Интер Баку (Aze) 0-3 КР
21:30 Младост Подгорица (Mne) – Гандзасар (Arm) 1-0 КР
21:30 Тре Пене (San) – Работнички (Mac) 0-1 КР
21:30 Цървена звезда (Srb) – Флориана (Mlt) 3-0 КР
21:30 Широки Брег (Bih) – Ордабаси (Kaz) 2-0 КР
21:45 Валета (Mlt) – Фолгоре (San) 2-0 КР
21:45 Видеотон (Hun) – Балзан (Mlt) 2-0 КР
21:45 Железничар (Bih) – Зета (Mne) 1-0 КР
21:45 Крусейдърс (Nir) – ФК Лиепая (Lat) 3-1 КР
21:45 Лех Познан (Pol) – Пелистер (Mac) 4-0 КР
21:45 Рейнджърс (Sco) – Нидерком (Lux) 1-0 КР
21:45 Сейнт Джонстън (Sco) – Тракай (Ltu) 1-2 КР
21:45 Ст. Джоузефс (Gib) – АЕЛ Лимасол (Cyp) 0-4 КР
22:15 КР Рейкявик (Ice) – СЯК (Fin) 0-0 КР
22:15 Стярнан (Ice) – Шамрок Роувърс (Irl) 0-1 КР

Мачовете в Неделя, 11-06-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Световна Купа – Квалификации
19:00 Ирландия – Австрия Diema Sport 1-1 КР
19:00 Молдова – Грузия 2-2 КР
19:00 Финландия – Украйна 1-2 КР
21:45 Израел – Албания 0-3 КР
21:45 Исландия – Хърватия 1-0 КР
21:45 Италия – Лихтенщайн 5-0 КР
21:45 Косово – Турция 1-4 КР
21:45 Македония – Испания Diema 1-2 КР
21:45 Сърбия – Уелс Diema Sport 1-1 КР

Мачовете в Неделя, 21-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
17:00 Арсенал – Евертън Diema 3-1 КР
17:00 Бърнли – Уест Хям 1-2 КР
17:00 Лестър – Борнемут 1-1 КР
17:00 Ливърпул – Мидълсбро Diema Sport 3-0 КР
17:00 Манчестър Юнайтед – Кристал Палас 2-0 КР
17:00 Саутхямптън – Стоук Сити 0-1 КР
17:00 Суонзи – Уест Бром 2-1 КР
17:00 Уотфорд – Манчестър Сити Нова Спорт 0-5 КР
17:00 Хъл Сити – Тотнъм 1-7 КР
17:00 Челси – Съндърланд 5-1 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
17:30 Дунав Русе – Левски Diema Sport 2 0-1 КР
20:00 Лок. Пловдив – Черно море Diema Sport 2 2-1 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – ЛаЛига
17:45 Атл. Мадрид – Ат. Билбао 3-1 КР
17:45 Валенсия – Виляреал 1-3 КР
17:45 Селта Виго – Реал Сосиедад 2-2 КР
21:00 Барселона – Ейбар Sport+ 4-2 КР
21:00 Малага – Реал Мадрид F+ 0-2 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Серия А
16:00 Дженоа – Торино 2-1 КР
16:00 Емполи – Аталанта 0-1 КР
16:00 Милан – Болоня 3-0 КР
16:00 Сасуоло – Каляри 6-2 КР
16:00 Удинезе – Сампдория 1-1 КР
16:00 Ювентус – Кротоне RING 3-0 КР
21:45 Лацио – Интер RING 1-2 66

Мачовете в Събота, 20-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
20:00 Лудогорец – ЦСКА-София Diema Sport 1-1 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Лига Европа – Пле
17:30 Верея – Пирин Благоевград Diema Sport 2 1-0 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Бундеслига
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Лайпциг 2-2 КР
16:30 Б. Мьонхенгладбах – Дармщад 2-2 КР
16:30 Байерн Мюнхен – Фрайбург EuSport 2 4-1 КР
16:30 Дортмунд – Вердер Бремен 4-3 КР
16:30 Инголщад – Шалке 1-1 КР
16:30 Кьолн – Майнц БНТ HD 2-0 КР
16:30 Хамбургер – Волфсбург 2-1 КР
16:30 Херта Берлин – Байер Леверкузен 2-6 КР
16:30 Хофенхайм – Аугсбург 0-0 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – ЛаЛига
18:00 Хихон – Бетис 2-2 КР
20:00 Деп. Ла Коруня – Лас Палмас 3-0 90+3
20:00 Леганес – Алавес 1-1 КР
22:00 Севиля – Осасуна 5-0 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Серия А
19:00 Киево – АС Рома RING 3-5 КР
21:45 Наполи – Фиорентина RING 4-1 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Лига 1
22:00 Анже – Монпелие 2-0 КР
22:00 Гингам – Метц 1-0 КР
22:00 Лил – Нант 3-0 КР
22:00 Лион – Ница 3-3 КР
22:00 Лориан – Бордо 1-1 КР
22:00 Марсилия – Бастия 1-0 КР
22:00 Нанси – Ст. Етиен 3-1 КР
22:00 ПСЖ – Каен Diema Sport 2 1-1 КР
22:00 Рен – Монако 2-3 КР
22:00 Тулуза – Дижон Нова Спорт 0-0 КР

Мачовете в Вторник, 16-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
21:45 Арсенал – Съндърланд 2-0 КР
22:00 Манчестър Сити – Уест Бром 3-1 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип – Плейофи
21:45 Рединг – Фулъм 1-0 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
20:00 Левски – Лудогорец 1-3 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Лига Европа – Пле
17:30 Пирин Благоевград – Верея 1-1 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Бундеслига Юноши – Плейофи
18:45 Шалке U19 – Байерн U19 2-4 90+

Мачовете в Събота, 13-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
14:30 Манчестър Сити – Лестър Diema Sport 2-1 КР
17:00 Борнемут – Бърнли   2-1 КР
17:00 Мидълсбро – Саутхямптън   1-2 КР
17:00 Съндърланд – Суонзи   0-2 КР
19:30 Стоук Сити – Арсенал Diema Sport 2 1-4 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип – Плейофи
19:30 Фулъм – Рединг   1-1 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
17:30 Черно море – ЦСКА-София Diema Sport 0-1 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Бундеслига
16:30 Аугсбург – Дортмунд   1-1 КР
16:30 Байер Леверкузен – Кьолн БНТ HD 2-2 КР
16:30 Вердер Бремен – Хофенхайм   3-5 КР
16:30 Волфсбург – Б. Мьонхенгладбах   1-1 КР
16:30 Дармщад – Херта Берлин   0-2 90+7
16:30 Лайпциг – Байерн Мюнхен Eurosport 2 4-5 КР
16:30 Майнц – Айнтрахт Франкфурт   4-2 КР
16:30 Фрайбург – Инголщад   1-1 КР
16:30 Шалке – Хамбургер   1-1 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – ЛаЛига
17:00 Еспаньол – Валенсия   0-1 КР
19:30 Осасуна – Гранада   2-1 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Серия А
19:00 Фиорентина – Лацио RING 3-2 КР
21:45 Аталанта – Милан RING 1-1 КР

Мачовете в Петък, 05-05-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
22:00 Уест Хям – Тотнъм Diema Sport 2 1-0 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Шампионска група
20:00 Лок. Пловдив – Лудогорец Diema Sport 0-3 КР
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига – Група на изпадащи
17:30 Верея – Ботев Пловдив Diema Sport 3-1 КР
17:30 Славия София – Монтана Diema 1-0 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Бундеслига
21:30 Кьолн – Вердер Бремен Eurosport 2 4-3 КР
flag ИСПАНИЯ ИСПАНИЯ – ЛаЛига
22:00 Севиля – Реал Сосиедад 1-1 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Лига 1
21:45 Ст. Етиен – Бордо Нова Спорт 2-2 КР