Мачовете в Четвъртък, 16-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
17:00 К. Алмати (Kaz) – Сигма Оломоуц (Cze) 0-0
18:00 Нидерком (Lux) – Уфа (Rus) 0-0
18:30 АЕК Ларнака (Cyp) – Щурм Грац (Aut) 0-0
19:00 ХИК (Fin) – О. Любляна (Slo) 0-0
19:30 У Крайова КС (Rou) – Лайпциг (Ger) 0-0
19:30 ФК Копенхаген (Den) – ЦСКА София (Bul) БНТ HD 0-0
20:00 АПОЕЛ (Cyp) – А. Беер Шева (Isr) 0-0
20:00 Жалгирис (Ltu) – Севиля (Esp) 0-0
20:00 Зенит Петербург (Rus) – Дин. Минск (Blr) 0-0
20:00 КФР Клуж (Rou) – Алашкерт (Arm) 0-0
20:00 Кукеси (Alb) – Торпедо Кутаиси (Geo) 0-0
20:00 Мидтиланд (Den) – ТНС (Wal) 0-0
20:00 Молде (Nor) – Хибърниън (Sco) 0-0
20:00 Судува (Ltu) – Спартакс (Lat) 0-0
20:30 Люцерн (Sui) – Олимпиакос (Gre) 0-0
20:30 Макаби Тел Авив (Isr) – Пюник Ереван (Arm) 0-0
20:45 Брест (Blr) – Аполон (Cyp) 0-0
20:45 ЛАСК Линц (Aut) – Бешикташ (Tur) 0-0
21:00 Аталанта (Ita) – Апоел Хайфа (Isr) 0-0
21:00 Базел (Sui) – Витес (Ned) 0-0
21:00 Брьондби (Den) – Сп. Суботица (Srb) 0-0
21:00 Дюделанж (Lux) – Легия (Pol) 0-0
21:00 Жрински (Bih) – Лудогорец (Bul) Diema Sport 0-0
21:15 Лех Познан (Pol) – Генк (Bel) 0-0
21:15 Марибор (Slo) – Рейнджърс (Sco) 0-0
21:30 Гент (Bel) – Ягелония (Pol) 0-0
21:30 Партизан (Srb) – Нордселанд (Den) 0-0
21:30 Рапид Виена (Aut) – Слован Братислава (Svk) 0-0
21:30 ФКСБ (Rou) – Хайдук Сплит (Cro) 0-0
21:30 Фейенорд (Ned) – Тренчин (Svk) 0-0
21:45 Бордо (Fra) – Мариупол (Ukr) 0-0
21:45 Бърнли (Eng) – Башакшехир (Tur) 0-0
21:45 Риека (Cro) – Сарпсборг 08 (Nor) 0-0
21:45 Розенборг (Nor) – Корк Сити (Irl) 0-0
22:00 Валур (Ice) – Шериф Тираспол (Mda) 0-0
22:30 Брага (Por) – Заря (Ukr) 0-0

Мачовете в Петък, 10-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа лига
18:15 Етър – Черно море Нова Спорт 1-1 КР
20:30 Лок. Пловдив – Верея Diema Sport 3-0 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Лига 1
21:45 Марсилия – Тулуза Нова Спорт 4-0 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Премиър лига
22:00 Манчестър Юнайтед – Лестър Diema Sport 2 2-1 КР

Мачовете в Четвъртък, 19-07-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
16:00 К. Алмати (Kaz) – УЕ Енгордани (And) 7-1 КР
16:00 Тобол (Kaz) – Самтредия (Geo) 2-0 КР
18:00 Гандзасар (Arm) – Лех Познан (Pol) 2-1 КР
18:00 Дин. Минск (Blr) – Дери Сити (Nir) 1-2 КР
18:00 И. Павлодар (Kaz) – Тракай (Ltu) 0-1 КР
18:00 Лячи (Alb) – Анортозис (Cyp) 1-0 90+8
18:00 ФК Виторул (Rou) – Расинг Люксембург (Lux) 0-0 90+5
19:00 Гзира (Mlt) – Раднички Ниш (Srb) 0-1 КР
19:00 Калю (Est) – Стярнан (Ice) 1-0 КР
19:00 Молде (Nor) – Гленавон (Nir) 5-1 КР
19:00 Славия София (Bul) – Илвес (Fin) 2-1 КР
19:30 Рига ФК (Lat) – ЦСКА София (Bul) 1-0 Почивка
19:30 Слован Братислава (Svk) – Милсами (Mda) 5-0 КР
20:00 АИК (Swe) – Шамрок Роувърс (Irl) 1-1 Прод
20:00 Аполон (Cyp) – Стумбрас (Ltu) 2-0 КР
20:00 Вардар (Mac) – Пюник Ереван (Arm) 0-2 КР
20:00 Динамо Тбилиси (Geo) – Дун. Стреда (Svk) 1-2 КР
20:00 Жалгирис (Ltu) – Клаксвуйк (Fai) 1-1 КР
20:00 Заря Балти (Mda) – Гурник З. (Pol) 1-1 КР
20:00 Кешла (Aze) – Балзан (Mlt) 2-1 КР
20:00 Макаби Тел Авив (Isr) – Ференцварош (Hun) 1-0 КР
20:00 Прищина (Kos) – Фола (Lux) 0-0 Почивка
20:00 Сарпсборг 08 (Nor) – Вестманаеяр (Ice) 2-0 КР
20:00 Хекен (Swe) – ФК Лиепая (Lat) 1-2 КР
20:00 Шахтьор Солигорск (Blr) – Конас К. (Wal) 2-0 КР
20:30 Нидерком (Lux) – Габала (Aze) 0-1 КР
20:30 Нордселанд (Den) – Клифтънвил (Nir) 2-1 КР
20:45 Бейтар Йерусалим (Isr) – Чихура (Geo) 1-2 КР
21:00 ФК Копенхаген (Den) – КуПС (Fin) 1-1 КР
21:15 Марибор (Slo) – Партизани (Alb) 2-0 КР
21:15 ФК Сараево (Bih) – Банантс Ереван (Arm) 3-0 КР
21:30 ОФК Титоград (Mne) – Б36 Торсхавн (Fai) 1-2 КР
21:30 Партизан (Srb) – Рудар (Mne) 3-0 КР
21:30 Тренчин (Svk) – Будучност (Mne) 1-1 КР
21:45 Дъндок (Irl) – Левадия (Est) 2-1 КР
21:45 Коулрейн (Nir) – Сп. Суботица (Srb) 0-2 КР
21:45 НСИ Рунавик (Fai) – Хибърниън (Sco) 4-6 КР
21:45 Осиек (Cro) – Петрокуб (Mda) 2-1 КР
21:45 Тре Фиори (San) – Рудар (Slo) 0-3 КР
22:00 Домжале (Slo) – Широки Брег (Bih) 1-1 КР
22:00 Уйпещ (Hun) – Нефтчи Баку (Aze) 4-0 90+4
22:15 Хафнарфьордур (Ice) – Лахти (Fin) 0-0 КР
21:00 Луфтетари Гирокастра (Alb) – Вентспилс (Lat) 3-3 КР

Мачовете в Вторник, 17-07-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
18:45 Левски (Bul) – Вадуц (Lie) 3-2 КР
18:55 Шкупи (Mac) – Рейнджърс (Sco) 0-0 КР
19:00 Хонвед (Hun) – Работнички (Mac) 4-0 90+4
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Шампионска лига – Квалификация
19:00 Валета (Mlt) – Кукеси (Alb) 1-1 КР
19:00 ХИК (Fin) – Викингур (Fai) 3-1 КР
20:00 А. Беер Шева (Isr) – Флора (Est) 3-1 КР
20:00 АПОЕЛ (Cyp) – Судува (Ltu) 1-0 КР
20:00 Малмьо ФФ (Swe) – Дрита (Kos) 2-0 КР
21:00 ТНС (Wal) – Шкендия (Mac) 4-0 КР
21:15 Видеотон ФК (Hun) – Дюделанж (Lux) 2-1 КР
21:30 Цървена звезда (Srb) – Спартакс (Lat) 2-0 КР
22:00 Крусейдърс (Nir) – Лудогорец (Bul) 0-2 КР
22:00 Легия (Pol) – Корк Сити (Irl) 3-0 КР

Мачовете в Петък, 29-06-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Чешко-Словашка Супер Купа
17:30 Слован Братислава – Славия Прага Отл
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Шампионска лига – Предварителе
21:30 Линкълн Ред Импс (Gib) – Дрита (Kos) 1-4 Прод