ЦСКА-София посреща тази вечер Титоград в първия сблъсък между двата тима от първия предварителен кръг на Лига Европа.
Съперниците се изправят един срещу друг на стадион “Българска армия”, като това ще бъде и първият официален мач на “червените” за сезона, с който дават старт на българското участие в евротурнирите. Възпитаниците на Добри Митов излизат за победа, по възможност с изразителен резултат, която да им даде предимство и спокойствие преди реванша в Черна гора.
Българският отбор е фаворит в този сблъсък и трябва да покаже това и с играта си на терена. “Армейците” обаче тепърва ще изграждат новото си лице, след като направиха доста промени в състава си по време на лятната пауза. В клуба бяха привлечени цели седем нови играчи, а в същото време доста напуснаха. В контролите “червените” показаха добро лице и записаха няколко победи, включително и срещу австрийския РБ Залцбург. Сега обаче идват мачовете на истината, в които ще си проличи дали тимът е готов за големите предизвикателства пред него.
Титоград на пръв поглед изглежда доста непретенциозен съперник. Истината е, че той е непознат на широката публика у нас и не знаем какво можем да очакваме от него. Появиха се информации, че клубът е пред разпад, но изглежда те не са съвсем верни.
В ЦСКА-София трябва да подходят много сериозно към двубоя довечера, ако не искат да се стигне до неприятна изненада, каквито виждаме все по-често от българските представители в евротурнирите.
Вероятни състави:
ЦСКА – София: Черняускас, Атанасов, Гълъбов, Томаш, Занев, Малинов, Пинто, Тиаго, Кери, Евандро, Соу
ТИТОГРАД: Иванович, Роганович, Банович, Живкович, Новович, Диванович, Миличкович, Николич, Павлонич, Мамаду
Начало: 20:30 часа, пряко по bTV Action
нова
(romb) (izchukan)
1200/3000=0.4
Тия машини който ги е доставил веднага на бесилката ве (silidu)
Порно видео с участието на Ася Капчикова заля социалните мрежи (18+)
вив ен Франс (cf)
и (germany) :D
Днес ходих до Еконт да си вземам една пратка и има там един съм го нарочил че нещо не ма кефи. Днес го гледам с едно долнище на анцунг 3/4 имитира "баварски гащи" и тениска с немски орел и разни надписи на "германски". Само дето непочнах са хиля на глас дейба :P
всякакви луди има :)
(hahaha)
Мачът на отбора от народа по кой канал ще гледаме :?
(yahoo) (rofl)
(alf)
Лигльо
(alf)
интиресно интирву
3akaпа ...5литра на м²
наче, като си ида на 100лицата ше поръчам на жината да ми зготви:
- мишмаш
- чушки с яйца
- чушки с доматен сос
- мусака
- кифтета по чирпански
- кифтета с бял сос
- тиквички с ориз
и освен тва ше маам сано таратор и домати с овче сирене
и печени царевици
и печена риба
и кило пържен сафрид
и тиквички по гръцки
ми ай де ... нали щеше да тръгваш ... :)
е още сън на басеина ве, чекай барем си допием бирата (pato)
да не забравиш да спреш на турския ресторант да хапнеш, че пътя до софия е дълъг :)
Чуда са кога е по-досаден, кат си е на Софията или кат е на почивка :)
и картофени кифтета
и кифтета от тиквички
и кифтета от зелен боб
и студена доматена супа
и мусака с патлиджан
и лозови сърмички с бял сос
и паея с морски дарове
и боб чорба с кисело мляко
и боб в гърне
Викаш, омръзнаха ти калмарите по родопски :D
не калмари по родопски, а родопски калмари :))))))))))
накъде отива днешното поколение ... и то не знае, нали само в телефоните гледа
Затвор и 74 удара с камшик за иранската метъл банда CONFESS
(oz)
Селяни безполезни, пущихме да печатаме, другата седмица мащам и една дреболия в КЦМ и за тва лято приключихме с работата, до към октомври ма не търсете за работа (money)
(y)
машалла баце, гоУем си! Я на твое место зимам малак Пипо (tour), отивам 3 месеца на Чичката на гости по- южните морета и остаям жината спокойно да си роботи - са изкара пари за страшната, тъмна, мрачна, студена, ледена, мокра, влажна, кишава, безкрайна, безнадеждна, депресарска и самоубийствена зима!
(fp) ибаси :O
цветенцата цъфтят
пчеличките жужат
мечките мечат
счетоводките счетоводят
Феновете ... готвят
ебаси ... що не поработиш още 1-2 седмици и направо до Март да направиш почивката :))))))
миналата година пролета некъде ях шкимбе но чорба, ама неска мисла да са запра на ханче Рай и да апна 1 8)
Ще вали ли некав оранджев вихър го давят по южното черноморие
И все пак от къде почва южното, щот варненци викат на сичко под тях южно , а бургазлий на всичко под тях ....
от сл брияг надоле на юг е южно
а на Натали кое и е южно нз (romb)
(izchukan)
На Цолю жина му, чистейки 127та риба:
- И като човек те мола другия път като отидеш за риба, ПА ПИЙ като всички останали!
доядоха ми се рибни кифтета чуек :?
еми обади се на Цолю на жина му, ма стой минимум на 1 летящ черпак разстояние
(rofl) Демокрацията е власт на демократите :D
селяни
сврши ми царвството бесвазвратно - прайм последни турове у спато, пикайм у джакузито и почвам даса пребирам, бате
1 шеви кажа
Цвети без цц
е като Бейко без цц
ЛШЛ
бегай отука бе ити немаш цц (shake)
Ти нали имаш, какво рИвеш :D
немам бе, стопиха са от токло плуване бе :(
(hahaha) (rofl) (alf)
уй за джетовете
уй за микре герп ръб и депесе
уй за гейфон и еврозоната
(fp) ся разбраф що ни натрисат те самолети, точно сега и точно при тия параметри, еми не на щат в Еврозоната и те тва е дейба (shake)
майко им ийебем империалистическу (fab)
Никва работа немаме в тая еврозона. Не я виждам като особено полезна за икономиката ни, дори напротив.
Би ли се обосновал?
Позитивите, които евентуално би донесла са по-скоро пожелателни, докато реалните негативи от инфлацията (която е плод на психологията на икономиката ни) са по-скоро реални.
Не случайно икономика като тази на Чехия, която отдавна е изпълнила критериите, не желаят да влезнат в еврозоната.
България в момента е във валутен борд, резервната валута е еврото, всички негативи, които бихме имали, ако бяхме в еврозоната ги имаме, защото лева е с твърд курс спрямо еврото. В същото време позитивите, като нисък лихвен процент, ниски банкови такси и т.н. ги нямаме. А ся пак помисли :)
Тези позитиви са на книга. Не се знае дали биха се случили. Нима банките ще намалят лихвите само защото сме в еврозоната? Не. Те ще ги намалят евентуално, ако им излиза сметката на реалния пазар. Реалните лихви не се определят от членство тук или там ;)
Ти помисли и не слушай кво ти обяснява Лилянчето Павлова :)
Чети, чети ... читать надо!
Читать надо больше, пить надо меньше ;)
Това са думи на Ленин :)
Политьпросветен :D
От друг ъгъл комбинацията от валутните рестрикции на еврозоната, комбинирани с условията на валутен борд, са буквално мор за растеж на икономиката, който тъй или иначе в момента е илюзорен и се дължи в основния си процент на еврофондовете. Допълнителна инфлация би го смазала тотално, тъй като икономиката ни е много меко казано крехка.
инфлацията в Българийката е в пъти над тази в Еврозоната, от години!
Тъй де. Но това се дължи на психологията на пазара ни, не на членства тук или там. Няма вариант инфлацията да тръгне надолу или нагоре след като станем член на този или онзи съюз. Или защото Бойко така е наредил - да се намали това или онова. Така се прави в индианските икономики и води до крах. Ние все още сме на това крехко ниво ;)
Пак не си чел :)
"индианските икономики" та би ли обяснил по какво се различаваме от тях, че да прочета.
Аз твърдя, че сме на това ниво, не твърдя обратното :)
изкам всенароден референдом да Ф 16
даги вида кък шего купат без цц
;( нещат да им са наплатим с консервирани домате и сухиндолска гъмза дейба :(
Дажи и туристически пакети нещат дейба ...
макя им изедническа
Ми праилно кък тъка ши му кършат хатъра!
#Кой, кой го е изпъдил :?