Мачовете в Четвъртък, 26-07-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag СВЯТ СВЯТ – Международна купа на шампионит
02:00 Ювентус – Байерн Мюнхен 2-0 КР
03:00 Дортмунд – Бенфика 0-0
03:00 Манчестър Сити – Ливърпул 1-2 КР
05:00 Рома – Тотнъм 1-4 КР
06:00 Милан – Манчестър Юнайтед RING 1-1 Почивка
14:30 Атл. Мадрид – Арсенал RING 1-1 90+5
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
17:00 Уфа (Rus) – Домжале (Slo) 0-0 КР
17:45 Вентспилс (Lat) – Бордо (Fra) 0-1 КР
18:00 К. Алмати (Kaz) – АЗ Алкмаар (Ned) 2-0 КР
18:00 Спартакс (Lat) – Ла Фиорита (San) 6-0 КР
18:00 Тобол (Kaz) – Пюник Ереван (Arm) 2-1 КР
18:00 ФК Виторул (Rou) – Витес (Ned) 2-2 КР
18:30 Рудар (Slo) – ФКСБ (Rou) 0-2 КР
19:00 Апоел Хайфа (Isr) – Хафнарфьордур (Ice) 1-1 КР
19:00 Балзан (Mlt) – Слован Братислава (Svk) 2-1 КР
19:00 Торпедо Кутаиси (Geo) – Викингур (Fai) 3-0 КР
19:00 Чихура (Geo) – Марибор (Slo) 0-0 КР
19:30 Дюделанж (Lux) – Дрита (Kos) 2-1 КР
19:30 Лайпциг (Ger) – Хекен (Swe) 3-0 81
20:00 АПОЕЛ (Cyp) – Флора (Est) 5-0 КР
20:00 Жалгирис (Ltu) – Вадуц (Lie) 1-0 КР
20:00 Жрински (Bih) – Валета (Mlt) 1-1 КР
20:00 Макаби Тел Авив (Isr) – Раднички Ниш (Srb) 2-0 80
20:00 Молде (Nor) – Лячи (Alb) 3-0 КР
20:00 Хонвед (Hun) – Нидерком (Lux) 1-0 КР
20:00 ЦСКА София (Bul) – Адмира (Aut) Diema Sport 3-0 КР
20:00 Юргорден (Swe) – Мариупол (Ukr) 1-1 КР
20:20 Ягелония (Pol) – Рио Аве (Por) 1-0 КР
20:30 Шахтьор Солигорск (Blr) – Лех Познан (Pol) 1-1 КР
20:45 Брест (Blr) – Атромитос (Gre) 4-3 КР
20:45 ЛАСК Линц (Aut) – Лилестрьом (Nor) 4-0 КР
20:45 Нордселанд (Den) – АИК (Swe) 1-0 КР
21:00 Б36 Торсхавн (Fai) – Бешикташ (Tur) 0-2 КР
21:00 Генк (Bel) – Фола (Lux) 5-0 КР
21:00 Гурник З. (Pol) – Тренчин (Svk) 0-1 КР
21:00 О. Любляна (Slo) – Крусейдърс (Nir) 5-1 КР
21:00 Сутиеска (Mne) – Алашкерт (Arm) 0-1 КР
21:00 ТНС (Wal) – Линкълн Ред Импс (Gib) 2-1 КР
21:00 ФК Санта Колома (And) – Валур (Ice) 1-0 КР
21:00 Хайдук Сплит (Cro) – Славия София (Bul) 1-0 КР
21:15 Ст. Гален (Sui) – Сарпсборг 08 (Nor) 0-0 4
21:30 Аталанта (Ita) – ФК Сараево (Bih) 2-2 КР
21:30 Железничар (Bih) – Аполон (Cyp) 1-2 КР
21:30 Партизан (Srb) – Тракай (Ltu) 1-0 КР
21:45 Абърдийн (Sco) – Бърнли (Eng) 1-1 КР
21:45 Дъндок (Irl) – АЕК Ларнака (Cyp) 0-0 КР
21:45 Осиек (Cro) – Рейнджърс (Sco) 0-1 КР
21:45 Сп. Суботица (Srb) – Спарта Прага (Cze) 2-0 КР
21:45 Хибърниън (Sco) – Астерас Триполис (Gre) 3-2 КР
22:00 Дун. Стреда (Svk) – Дин. Минск (Blr) 0-1 40
22:00 Стярнан (Ice) – ФК Копенхаген (Den) 0-2 КР
22:45 Севиля (Esp) – Уйпещ (Hun) 4-0 КР