Мачовете в Четвъртък, 06-07-2017

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
17:00 АЕЛ Лимасол (Cyp) – Ст. Джоузефс (Gib) 6-0 КР
17:00 Дачия Кишинев (Mda) – Шкендия (Mac) 0-4 КР
18:00 Милсами (Mda) – Фола (Lux) 1-1 87
18:00 Ордабаси (Kaz) – Широки Брег (Bih) 0-0 КР
18:00 Пелистер (Mac) – Лех Познан (Pol) 0-3 КР
18:00 Судува (Ltu) – Шахтьор Солигорск (Blr) 2-1 КР
18:00 ФК Тирана (Alb) – Макаби Тел Авив (Isr) 0-0 45
18:30 Йелгава (Lat) – Ференцварош (Hun) 0-1 КР
19:00 Атлантас (Ltu) – К. Алмати (Kaz) 1-2 КР
19:00 Гандзасар (Arm) – Младост Подгорица (Mne) 0-3 КР
19:00 СЯК (Fin) – КР Рейкявик (Ice) 0-2 КР
19:00 Тракай (Ltu) – Сейнт Джонстън (Sco) 0-0 57
19:00 Флора (Est) – Домжале (Slo) 2-3 КР
19:00 ХЯК (Fin) – Конас К. (Wal) 3-0 КР
19:45 ФК Лиепая (Lat) – Крусейдърс (Nir) 2-0 КР
20:00 АИК (Swe) – Клаксвуйк (Fai) 5-0 КР
20:00 Б36 Торсхавн (Fai) – Калю (Est) 1-2 КР
20:00 Ботев Пловдив (Bul) – Партизани (Alb) 1-0 КР
20:00 Вадуц (Lie) – Бала (Wal) 3-0 КР
20:00 Диферданж (Lux) – Зира (Aze) 1-2 КР
20:00 Дунав Русе (Bul) – И. Павлодар (Kaz) 0-2 КР
20:00 Интер Баку (Aze) – Младост (Srb) 2-0 КР
20:00 Прищина (Kos) – Норшьопинг (Swe) 0-1 КР
20:00 Работнички (Mac) – Тре Пене (San) 6-0 КР
20:00 Ружомберок (Svk) – Войводина (Srb) 2-0 КР
20:00 Слован Братислава (Svk) – Пюник Ереван (Arm) 5-0 КР
20:00 Торпедо Кутаиси (Geo) – Тренчин (Svk) 0-3 КР
20:00 ФК Сараево (Bih) – Заря Балти (Mda) 2-1 Прод
20:30 Бангор Сити (Wal) – Лингби (Den) 0-3 КР
20:30 НСИ Рунавик (Fai) – Дин. Минск (Blr) 0-2 КР
21:15 О. Любляна (Slo) – ВПС (Fin) 0-1 КР
21:30 Алтах (Aut) – Чихура (Geo) 1-1 КР
21:30 Вашаш (Hun) – Бейтар Йерусалим (Isr) 0-3 КР
21:30 Зета (Mne) – Железничар (Bih) 2-2 КР
21:30 НД Горица (Slo) – Ширак Гюмри (Arm) 2-2 КР
21:30 Сант Хулия (And) – Скендербеу (Alb) 0-5 КР
21:30 Сутиеска (Mne) – Левски (Bul) 0-0 КР
21:30 Флориана (Mlt) – Цървена звезда (Srb) 3-3 85
21:30 Фолгоре (San) – Валета (Mlt) 0-1 КР
21:30 Ягелония (Pol) – Динамо Батуми (Geo) 4-0 КР
21:45 Балимена (Nir) – Одд Гренлан (Nor) 0-2 КР
21:45 Дери Сити (Nir) – Мидтиланд (Den) 1-4 КР
21:45 Корк Сити (Irl) – Левадия (Est) 4-2 КР
21:45 Коулрейн (Nir) – Хаугесунд (Nor) 0-0 КР
21:45 Осиек (Cro) – УЕ Санта Колома (And) 4-0 КР
22:00 Шамрок Роувърс (Irl) – Стярнан (Ice) 1-0 КР
23:00 Валур (Ice) – Вентспилс (Lat) 1-0 КР
23:00 Линкълн Ред Импс (Gib) – АЕК Ларнака (Cyp) 1-1 КР
18:30 Работнички (Mac) – Тре Пене (San) 6-0 КР
21:00 ФК Сараево (Bih) – Заря Балти (Mda) 0-0
21:00 Б36 Торсхавн (Fai) – Калю (Est) 1-2 КР
21:00 Прищина (Kos) – Норшьопинг (Swe) 0-1 КР