Мачовете в Четвъртък, 02-08-2018

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ЕВРОПА ЕВРОПА – Лига Европа – Квалификация
18:00 Алашкерт (Arm) – Сутиеска (Mne) 0-0 КР
18:00 Лячи (Alb) – Молде (Nor) 0-2 КР
18:30 АЕК Ларнака (Cyp) – Дъндок (Irl) 4-0 КР
18:30 Тренчин (Svk) – Гурник З. (Pol) 4-1 КР
19:00 Валета (Mlt) – Жрински (Bih) 1-2 КР
19:00 Дин. Минск (Blr) – Дун. Стреда (Svk) 4-1 КР
19:00 Славия София (Bul) – Хайдук Сплит (Cro) 2-3 КР
19:00 Тракай (Ltu) – Партизан (Srb) 1-1 КР
19:00 Флора (Est) – АПОЕЛ (Cyp) 2-0 КР
19:30 Лилестрьом (Nor) – ЛАСК Линц (Aut) 1-2 КР
19:30 Хекен (Swe) – Лайпциг (Ger) 1-1 КР
20:00 АИК (Swe) – Нордселанд (Den) 0-1 КР
20:00 Адмира (Aut) – ЦСКА София (Bul) Diema Sport 1-3 КР
20:00 Аполон (Cyp) – Железничар (Bih) 3-1 КР
20:00 Вадуц (Lie) – Жалгирис (Ltu) 1-1 КР
20:00 Линкълн Ред Импс (Gib) – ТНС (Wal) 1-1 КР
20:00 Мариупол (Ukr) – Юргорден (Swe) 2-1 Прод
20:00 Нидерком (Lux) – Хонвед (Hun) 2-0 КР
20:00 Спарта Прага (Cze) – Сп. Суботица (Srb) 2-1 КР
20:15 Атромитос (Gre) – Брест (Blr) 0-0 63
20:30 Слован Братислава (Svk) – Балзан (Mlt) 3-1 КР
21:00 Астерас Триполис (Gre) – Хибърниън (Sco) 0-1 48
21:00 Бешикташ (Tur) – Б36 Торсхавн (Fai) 6-0 КР
21:00 Викингур (Fai) – Торпедо Кутаиси (Geo) 0-4 КР
21:00 Витес (Ned) – ФК Виторул (Rou) 3-1 КР
21:00 ФК Копенхаген (Den) – Стярнан (Ice) 5-0 КР
21:15 Марибор (Slo) – Чихура (Geo) 2-0 КР
21:15 ФК Сараево (Bih) – Аталанта (Ita) 0-8 КР
21:30 Домжале (Slo) – Уфа (Rus) 1-1 КР
21:30 ФКСБ (Rou) – Рудар (Slo) 4-0 КР
21:45 АЗ Алкмаар (Ned) – К. Алмати (Kaz) 2-1 КР
21:45 Бордо (Fra) – Вентспилс (Lat) 2-1 КР
21:45 Бърнли (Eng) – Абърдийн (Sco) 3-1 Прод
21:45 Дрита (Kos) – Дюделанж (Lux) 1-1 88
21:45 Ла Фиорита (San) – Спартакс (Lat) 0-1 33
21:45 Лех Познан (Pol) – Шахтьор Солигорск (Blr) 3-1 КР
21:45 Рейнджърс (Sco) – Осиек (Cro) 1-1 КР
21:45 Сарпсборг 08 (Nor) – Ст. Гален (Sui) 1-0 КР
22:00 Крусейдърс (Nir) – О. Любляна (Slo) 1-1 КР
22:00 Раднички Ниш (Srb) – Макаби Тел Авив (Isr) 2-2 КР
22:00 Рио Аве (Por) – Ягелония (Pol) 4-4 КР
22:00 Уйпещ (Hun) – Севиля (Esp) 1-3 КР
22:15 Хафнарфьордур (Ice) – Апоел Хайфа (Isr) 0-1 КР
23:00 Валур (Ice) – ФК Санта Колома (And) 3-0 КР

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.