Мачовете в Събота, 03-07-2021

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag МЕЖДУНАРОДНИ МЕЖДУНАРОДНИ – Euro Cup, Knockout stage
19:00 Чехия – Дания   1-2 КР
22:00 Украйна – Англия   0-4 КР

61 коментара по статията

  1. Тва, ако стане белята и Англия вземе титлата ше е баси ташака...

  2. Най ми бяха смешни "швейцарците", като се държаха за сърцата по време на химна:)
    ПС им сера на рекламите на букмейкърли

    1. "Швейцарците" все тая Велика Албания им е в устите :)

  3. Путин нареди само руското пенливо вино да се казва шампанско
    Законопроектът, одобрен от президента, въвежда допълнителни изисквания за лозаро-винарските продукти. По-специално, документът изключва понятието "шампанско" и позволява използването му само по отношение на "руското шампанско", произведено в страната. „И задължава производителите на шампански вина от френския регион Шампан да преименуват своите продукти на "пенливо вино"

    Идолът на Бойко е отвинтил капачката и съвсем изветрял :D

    1. Къв идол ве, ацки про3 - виде са кой е идол на продажната Тиква!
      Бду, на връщане от Цариград, тоя бил у Любимец! Цолю ся сигур са пръсТка от яд, че не е бил там да са снимат и да апнат карпуз :(

  4. Най-висшата красота във футбола демонстрираха Дания с втория гол! Респект.

  5. По-голяма антиреклама за Герп от посещението на Беико при Ердоган няма!
    Ай (pato)

  6. Ранна утрин някъди в бургаско къфине:
    - Ино къфенци, ама нес-къфенци!
    - Ъ, мчи с ко тогаз?

  7. Жан Василев Виденов - съдържател на явочна квартира - ОУ на МВР-Пловдив-ДС

    :(

  8. Седмица преди извънредните парламентарни избори лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов бе приет от президента на Турция Реджеп Тайип Ердоган. В кратко видео, публикувано във "Фейсбук" двамата се похвалиха взаимно за справянето с миграцията. Борисов отбеляза, че българските мюсюлмани са мост на приятелство между двата народа, а от своя страна Ердоган му пожела успех на изборите. За срещата нямаше предварително съобщение.

    :?

  9. Глас Народен настоява право на гласуване да имат само завършили средно образование българи

    Даскалето ши захлебят! :P
    Аз викам, дека у диплома за средно ко нема поне 5 по математика и по Литература, никво гласувание! :D
    Ама изпиДа да е онлайн и да го дават пу тиливизура! Нека ще!

    1. Напълно съм ЗА! Да видим кумунягите от герп и депесе отгде ше 3берат гласове!

  10. Футболният клуб "Ибис спорт клуб" е известен в света с това, че е най-слабият отбор в исторята. Той е записан в Книгата с рекордите на Гинес за това, че в продължение на почти 4 години няма победа (между 1980 и 1984), но в последните дни отново привлече вниманието.

    Бразилскят тим, базиран в Ресифе, предложи договор на Лионел Меси, възползвайки се, че 6-кратният носител на Златната топка е свободен агент.

    (hahaha)

      1. "Ибис" отправя предложение към Меси за 15-годишен договор, стартиращ от 1 юли. В него заплатата му зависи от постиженията и ако заслужавва. "Той няма да може да вкара много голове, нито да стане шампион", добавят бразилците.

        Освен това Меси няма да може да носи любимия си №10, защото е изваден от употреба.

        "Той трябв да се закълне три пъти, че Пеле е по-велик от Диего Марадона", пишат още от бразилския клуб.

        (hahaha)

  11. Аве Цв.Цв. ко бяга по вело алеята :? тя не е ли само за велосипидери кат ... едни тукашни :O

  12. Ще не вмерла України і слава, і воля,
    Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля. (oz)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *