Мачовете в Събота, 01-01-2022

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Висша Лига
14:30 Арсенал – Манчестър Сити 1-2 КР
17:00 Лестър – Норич Отл.
17:00 Уотфорд – Тотнъм 0-1 КР
19:30 Кристъл Палас – Уест Хям 2-3 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип
14:30 Шефилд Юнайтед – Мъдълзбро Отл.
17:00 Blackpool – Hull 1-0 КР
17:00 Coventry – Luton Отл.

88 коментара по статията

    1. Гледаш квот ти каже жената, чехльо, я си гледам Флеймс и Блу Джакетс и си пия кротко, пущил съм и хвох-а да са ъпдейтва и си питам дедовия (32red)

        1. дръжте са прилично ве, келеши! Ваще ви разрешиха по 1 бира за чнг и вий съсем са разпищолихте (shake)
          също и майненския темерут :p

          1. Ромбо е голям симпатяга, ма трябва се стяга от време на време :D

  1. Аве ся Ок не гърмяхме за нова година зарад песовете, а за Йордановден ше хвърляме ли кръста, че да не стресираме рибите :?

    1. офффффф, тава селяните антиваксъри съсем изтрещехте бе!?
      За Бога, само от тричането на кучета и танците около лагерния огън на Ман Гъров не са отказвайте, що наистина не виждам кво ше ва опази! ;)

          1. Шкембак, от твоята уста на моите 88 кила, лоена топка е кат комплимент ве (rofl)

            1. бду, на твойте годинки бях 82 кила, НО НИКОГА НЕ СЪМ БИЛ толкова застрелян ;)

        1. ... бду, само тъпа дебела крава, стара мома, може да хейти таа подка! Ооооххх на дядаааа!? (romb)

  2. Ох и днес не дойде ред да направя патешкото магре и пачата :(
    Ама нищо, утре всичко ще бъде наред! :)

    1. Нищо няма да е наред, щот си лемав и гъзорък и нито еднoто няма го напрайш кат хората (32red)

    2. въйййй лек, кък ми са прияде топла пача или шкембе чорба с много люто! Утри да зема да скокна до Копривщица или Велинград :-?

      1. Пфффф аматьор, шкембе са яде днес ве, две забих на обяд , с три ракии и няколко бири, ма тъй ги подлютих, че на митницата ше е огин!

        1. тапанар, неска бяхме при майка бе и ядяхме хвъркато + перфекно задушено домашно телешко. + че неска ни едно заведение, освен у курортите не роботи и сервира остатъци от м.г. (shake)

          1. Бахти селото в дет живеете, днес нищо да не работи, ний люскахме бири в капана, после през пешеходноя мост прецапахме и седнахме в едно кръчме на брега Марица, па додаха и едни приятели и удрииии, ма то ний не сме на село кат теб (32red)

            1. e така е в прованса ве -обслужващият персонал трябва да работи нонстоп с надеждата да дойдат скучаещи туристи от големите градове и да им подфърлат некой лев!

              1. Туристи нямаше, сал местни си бяхме, туристите си бяа тръгнале от Новотела, че рогатия дoбитък в Борово трябваше са храни и чисти (32red)

                1. Ааааааа, ясно, успокоих са че не са фърга храна - изяли сте остатъците от вчерашния празник!
                  Бду и тва не е лоша идея - да скокна до Пуовдив да апна шкембе или пача и после да пийна кайвенце на Джумаята. Чесно казано, тука у София не моа са сета къде да апна таквиз манджи, а едно време кви шкембеджийници имаше ;)
                  Двойно шкембе беше 9 ст., с хляба и бирата отиваш на 20ст, баси, колкото за кебапче (fp)

                    1. даде, амамисе еде ашуре и ми са пийва истинско турско кафе бе

  3. и ся кво да праа с лукамките, сежуците, сушеницата, двата вида сураво-сушени филета, руската салата, над кило шпикован сфински буд, тава картофи, полвин баница и полвин тава баклава :-?
    i сухия таратор и туршиятаметодично ги употребявам с рикията ама другото колко ша изтраеу м?

  4. Смокиня, салата чери домати с песто дженовезе и моцарела, пушена сланина, работата е паприкаш (32red)

    1. ...пък на времето баба ми слагаше на трапезата фоа гра със сос от мандарини и киноа, фокача от лимец с маслини и зехтин и мус от манго и папая с чия! Кви са тия вашите днешни изгъзици за Васильовден, не моа ва расбера :-?

      1. Дреме ми за баба ти, следвам крънската школа, вечния топ 6+ и пия да ма фаща (32red)

            1. не мож ма гледаш, що убеден сам още не си стигнал до високите технологий на скайп, уатсап, вайбър, зум или тиймс, ма определено ТРЯБВА ДА МА СЛУШАШ И ЧЕТЕШ! ;)

  5. За много години, пичове! Да сте живи и здрави! :)

  6. Арсенал-Сити до 75 минута 2-1 точни удара /единият - от дузпа/ (rofl) тия вечен топ 6+ ли са ве (32red)
    #ръгбитонеефутбол

    1. ти па откога са интересуваш от футbол? :-?
      Тва да не би да ти а новогодищното обещание?

  7. След 2 бири и агнешка курбан чорба малко просветна.
    Ай (friends)

  8. Ай, експерти, честита Нова година! Да сте живи и здрави, и вие, и близките ви! Много късмет и успехи през новата 2022 година!

  9. Добро утро и за много години, другарчета!
    Пожелавам ви здраве и сбъднати мечти, година, в която основната дума няма да е ваксина!
    Ромба да е малко по-умен и по-малко циклещ, отколкото през 2021!
    Ся отиваме да шльокаме бири нейде из капанчи :)

    1. Снощи без да гледам посочих и ми се падна от раз паричката от баницата с късмети! :)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *