Мачовете в Петък, 31-07-2020

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Serie B
22:00 Ascoli – Беневенто 2-4 КР
22:00 Киево – Delfino Pescara 1-0 КР
22:00 Cosenza – Stabia 3-1 КР
22:00 Cremonese – Pordenone 2-2 КР
22:00 Entella – Cittadella 2-3 КР
22:00 Frosinone – Pisa 1-1 КР
22:00 Livorno – Емполи 0-2 КР
22:00 Salernitana – Spezia 1-2 КР
22:00 Trapani – Кротоне 2-0 КР
22:00 Venezia – Perugia 3-1 КР

56 коментара по статията

  1. Ставайти ве тулупи!
    От днес пости!
    Никво пийни, никво блажно, който мой на сухуежбина да изкара, най-добре!

    1. Да ве, след малко пакирям налкия на баба му и още на обяд мисла да сръбна :P #фармасонин #варламит

  2. След двегодишни спорове, пренаписвания, отлагания и работни дискусии финансовото министерство оттегля голяма част от разпоредбите на прословутата Наредба 18 за касовите апарати и начина на отчитане на продажбите. Отменят се изискванията към софтуерите за управление на продажбите - т.нар. СУПТО, чието изпълнение предизвика най-големи главоболия на фирмите и програмистите.

    Toва вече надскача опеделението ЦИРК (rofl)

      1. Хора, дето си го накупиха тоя софтуер бих ги посъветвал да се ориентират към адвокатите си за правна консултация ;)

  3. По-малко от седмица след новината, че главният прокурор Иван Гешев е станал докторант по международно право в Югозападния университет (ЮЗУ) в Благоевград, се разбра, че и смененият вътрешен министър Младен Маринов се е захванал със същото.

    Омни са дейба, доктор до доктора мила моя майнольо ...

  4. издухан
    31/07/2020 в 09:46 Редактиране | Отговор
    Да закарат там 20-ина полицаи и да ги приберат всичките. Не знам дали някъде другаде по света ще ги оставят така да блокират с дни ключово кръстовище.

    Недялко, ти ли си бре? :O

  5. Абе основния надлез на Казанлък е блокиран и трафика към и от Арсенал минава ... през путката си майна минава. Затвориха го, опаткаха стария асфалт за два дена и от тогава, никой нищо не работи, седи си запрян, по пясъка на бившите тротоари излезе трева до коляно. Бетон да чакахме да стегне, 40 дена да го чакаме да стяга, то 80 дена минаха (silidu)
    Затухкали се че неможели да минат през кръстовището, ми кадя си тръгнала в таа ПАНДЕМИЯ ма господжа, искаш да се разболейш от Ковид и посли да похарчих хиляди левове да та церят в Пирогов (shake)

  6. Отровното трио - проф. Велислав Минеков, Николай Хаджигенов и Арман Бабикян, свикват пресконференция днес пред Министерския съвет от 16 часа. Според анонса на събитието триото възнамерява да даде отговор на въпроса защо правителството на Бойко Борисов не подава оставка. "Имаме обоснованото съмнение, че се изчаква НА ВСЯКА ЦЕНА осъществяването на поредната, а може би последната кражба на стойност 1 млрд. от данъкоплатците", пише Отровното трио. Импровизираната пресконференция вероятно ще бъде излъчена в социалните мрежи. "Сега" има готовност да го предава на живо.

    Я деба!? :?

  7. 107 евро - по толкова пари в брой носят със себе си германците. А колко имат у дома? По шкафчета и чекмеджета са прибрани средно по 1346 евро, разказва "Дойче веле".

    Аматьори...

  8. 19 / 31 юли 1877

    Първа опълченска дружина отбива две атаки и бавно отстъпва. В града се водят ожесточени улични боеве. Част от населението се изтегля с армията. Последен напуска града полковник Фьодор Де Прерадович. В него влизат три османски табора и извършват масово клане над българското население. На следващия ден градът изгорен до основи и са изклани към 15 000 души мирно българско население.
    След неуспеха при Стара Загора и победата при Нова Загора и село Джуранли, Предният руски отряд предвид многократно превъзхождащите османски сили заема отбранителна позиция на Шипченския проход.

    ;(

    1. Ако не се лъжа, до това клане Ст.Загора е бил втория по големина български град. :(

      1. Над 20 000,00 души със сигурност са живеели в Стара Загора, отделно са селата на юг от града, населението на което при настъплението на Соломон Паша, също се е събрало в града.
        Между 14 и 15 хил. са избитите и още поне 10 хил. жени и деца "отведени" в "битие" различно от "робството" в южните щати на САЩ ...

  9. Ай дан ва мъча за Брахикефалията :D

    Кръглоглави (на английски: roundheads) е наименованието на привържениците на парламента, по време на Английската революция, в периода от 1642 до 1651 година. ... техен лидер става Оливър Кромуел, който обединява последователите на това движение от графства, предимно в източна Англия...отличителна черта на войските на „кръглоглавите“ били червените пояси или мундири, поради което били наричани още „Червената армия“.

  10. Ама и тая бабка беше уникален тъпир (rofl) единствено ма е яд за ракията дет тоз изхаби по нея :(

      1. Ромба дава една дамаджана рикия в поДкрепа на протеста. (ма ди си я прилеят в шишета и да ми върнат дамаджанката здрава)

        1. „Ако на шише от фанта има капачка от кока-кола, значи вътре има ракия“.

          Фанта нямаш ли? :?

  11. Красимир Димитров от Столичната община съобщи също, че стотици недоволни граждани заливат общината със сигнали и жалби, че не могат да се придвижват и настояват движението поне за градския транспорт да бъде пуснато.

    Опитът за диалог тази сутрин за пореден път се оказал неуспешен, но той ще продължи.

    Скоро "Недоволните граждани" ще станат "Възмутени граждани" и после "спонтанни конфликти", ши ми са връщат през ваканцията да ми мътАт водата тука, абееее я марш да миете чЕнии бе !

  12. Полицията ще втвърди тона спрямо протестиращите на двете блокади в столицата - на Орлов мост и при президентството, каза зам.-началникът на Охранителна полиция Тони Тодоров в СДВР.

    Ма ко са моткати бе, бой дейба тез маргинали дет лежат по улиците ...

    1. На първо четене депутатите уредиха изплащането на извънредния труд в МВР

      Имала си крушка опашка! :)

  13. "Без ЛГБТ" градове в Полша са отрязани от достъп до еврофонд

    За ЕС толерирането на ЛГБТ е най-важно! :)

  14. Чичката
    31/07/2020 в 10:10 Отговор

    И то на живо пред камерите на тия

    Eми като ги приемат с иЗпиД по литература, така ще е (rofl)
    Неизживени писателииии, поетииии, сценарииистиии, минариииисти, художествено-творческа Ентелегенция (alf)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *