Мачовете във Вторник, 04-05-2021

Начален час Първенство На живо по Резултат ⟳ Минута
flag БЪЛГАРИЯ БЪЛГАРИЯ – Първа Лига, шампионски поток
17:30 Локомотив Пд – Цска 1948 Отл.
19:45 Лудогорец – Берое 3-1 КР
flag АНГЛИЯ АНГЛИЯ – Чемпиъншип
21:15 Luton – Rotherham 0-0 КР
flag ФРАНЦИЯ ФРАНЦИЯ – Лига 2
20:00 Льо Хавър – Тулуза 0-1 КР
flag ГЕРМАНИЯ ГЕРМАНИЯ – Втора Бундеслига
19:30 Kiel – Зандхаусен 2-0 КР
flag INTERNATIONAL CLUBS INTERNATIONAL CLUBS – UEFA Champions League
22:00 Манчестър Сити – Пари Сен-Жермен 2-0 КР
flag ИТАЛИЯ ИТАЛИЯ – Serie B
15:00 Киево – Cremonese 1-1 КР
15:00 Cittadella – Entella 1-0 КР
15:00 Delfino Pescara – Reggiana 1-0 КР
15:00 Емполи – Cosenza 4-0 КР
15:00 Monza – Лече 1-0 КР
15:00 Pisa – Venezia 2-2 КР
15:00 Pordenone – Salernitana 1-2 КР
15:00 Reggina – Ascoli 2-2 КР
15:00 Спал – Frosinone 0-1 КР
15:00 Vicenza – Бреша 0-3 КР

38 коментара по статията

  1. Да се учиим, да роботииим, да строим жувота нов ...

  2. Дербито на Тефтерче:
    Ден 2
    Чочо 3
    Танасович 4

      1. Цяла България се интересува, това че някакви фенове на пуканки не се интересуват е тъжната картинка на комунистическа България.

  3. "Работата е като жената - даваш най-доброто от себе си, а тя никога не свършва!"

      1. Цетирам ве, про3! Я мойта робота си я врша (ang)

  4. Нема мое, нема твое,
    сичко е Бирое! (ti4a)
    уй за микре герп ръб седесе и депесе

  5. и3кам да разкопчая пижамката на д-р Огнянова

  6. Да вдигнем наздравица (friends) и да почетем годишнината от рождението на най-великият български футболист за всички времена!?
    (blue)
    (bg)
    (ls)

  7. Добър ден от балкана.
    Време е за ракийка и баскет.
    Ай (32red) (lf)

  8. Баси кък са натъпчих, че и полвин кило гъзирана вода испих, уж да ми разкара, баси

  9. Централна избирателна комисия
    Председател:

    1. Стефка Савова Стоева – ГЕРБ
    Силва Петкова Дюкенджиева1 – БСП
    2.Таня Николова Йосифова – Обединени патриоти
    3.Кристина Цветославова Цанкова-Стефанова2– ВОЛЯ

    Севинч Османова Солакова1,2– ДПС

    4.Александър Андреев Андреев1,2,3– ГЕРБ
    5.Бойчо Иванов Арнаудов2– Обединени патриоти
    6. Георги Славчев Баханов2– ГЕРБ
    7.Димитър Генчев Димитров – ГЕРБ
    Емил Цветанов Войнов – БСП
    Ерхан Юксел Чаушев1, – ДПС

    8. Ивайло Кирилов Ивков2 – Реформаторски блок
    9. Йорданка Цвяткова Ганчева2– ГЕРБ

    10.Катя Иванова Иванова2 – ББЦ, ВМРО-БНД, ЗНС, Гергьовден
    11.Мария Христова Бойкинова2 – ГЕРБ
    12. Мирослав Александров Джеров – ГЕРБ
    Николай Иванов Николов – БСП
    Силвия Тодорова Стойчева – БСП
    Таня Анчева Цанева2– БСП
    Цветанка Петкова Георгиева – БСП

    12 ГЕРБ и Co Brothers
    6 БСП
    2 ДПС

    :D

Comments are closed.