Ливърпул наниза 7 гола на Спартак (Москва)

Ливърпул постигна разгромна победа със 7:0 над руския шампион Спартак (Москва) в среща от Група „Е“ на Шампионската лига.

След успеха си мърсисайдци финишираха като лидери в своята група с актив от 12 точки.

Коутиньо бе над всички в този мач и се отчете с хеттрик след попадения в 4-ата, 15-ата и 50-ата минути.

Фирмино и Мане също записаха името си сред голмайсторите. Kариоката бе точен в 19-ата минута, а сенегалецът вкара два гола в 47-ата и 76-ата минути. .Салах реши всичко в 86-ата минута.

Ивелин Попов бе в групата на московчани за тази среща, но остана цял мач на резервната скамейка.

Утешитeлното за гостите е, че все пак ще играят в Лига Европа през пролетта.

ЛИВЪРПУЛ – СПАРТАК МОСКВА 7:0
1:0 Коутиньо 4
2:0 Коутиньо 15
3:0 Фирмини 19