Ливърпул вгорчи Коледата на Суозни

Ливърпул постигна разгромна победа с 5:0 над Суонзи в среща от „Боксинг Дей“.

Мачът се игра на „Анфийлд“, а домакините тотално разнебитиха клетия си противник. След спечелените три точки, „мърсисайдци“ са на 4-ото място в класирането с актив от 38 пункта.

„Лебедите“ пък от своя страна са на последната 20-а позиция и имат в своя актив 13 точки.

Коутиньо откри головата си сметка в мача, в 6-ата минута, а Фирмино удвои в 52-ата минута. Александър-Арнолд направи преднината на домакините класическа с попадение в 65-ата минута. Минута по-късно Фирмино вкара второто си попадение в срещата.

Крайният резултат бе оформен от Окслейд-Чембърлейн в 82-ата минута.

67 коментара по статията

1. Клуб от Примера дивисион търсил Стоилов

ахахахах да .... и Хичо подписал с Арсенал ... (yahoo) (rofl)

2. Големият брать спасява малкия за евротурнирите.

3. Ако мога да перифразирам репликата за краля: Донарума е мъртъв, да живее Донарума...

1. опа, зимам си думите наназад!
        Да не ти е станал бе :-?

4. Докарахмея до едно положение, следват продължение, неочаквано бяхме по-добрия отбор на терена...

5. Слаб мач като цяло до тук, и двата отбора играят колкото да отбият номера, при нас се вижда някакво желание за игра, което все пак е нещичко като доза оптимизъм

6. Секс и фенка на Барса се опакова като подарък (галерия)

1. Коври чуек, Ко да кажа ...

7. Цольо, що си пил антифриз ве, по тиливизура казаха чак ...

8. ем, пребрахми са
    пийм по 1 и отиваме да гледами Междозвезни воини
    А на ФеНа горешто му пре по- ръчвам тас вечер да иди на тятър, на опера или ако ще да търчи около Гребната, ма да е далеч от радьо, телевизя и пр. електрически медий ;)

1. И що и по къв повод е тоз възмъдър боровски съвет :?

1. За да не гледаш това, което ще ви причинят кашоните :)

1. Е той по тая логика не трябваше да гледа мач на Ливърпул в последните 30 години :)

1. не помна
                ма тоя от 2005 е във футболнатаи световна история завинаги :)

9. Кво прайте ве пияндурници :) Имигрантите довечера ше ни качат на разлика деба :( а циркът Донарума май продължава, уж са контузил на тренировка, ма дали контузията е реална или такава от Гатузо и китайците историята мълчи :d

1. бе то не пречи Гатузо и наистина да го е контузил ... :))))

10. След равенството 2:2 срещу Бърнли Специалния сподели, че не може да реагира на неограничените финанси на градския съперник от Сити. Португалецът е похарчил около 300 милиона паунда след пристигането си на "Олд Трафорд" през май 2016 и описа сумата като "недостатъчна".

еми да ... малко са ... още трябва ... (yahoo)

11. Дончо Колев Денев е роден на 27 декември 1892 г. в село Сенник, Севлиево. Той е петото дете в семейството на Яна Живкова и Кольо Данев.

12. еми палачинките станаха прекрастни
    нямам идея коше прайм з сладките и баклавата

13. ливъПРул
    суоЗНи (fp)
    Бирка, кай чесно, нали не пийш сано бири!

14. Jingle Bell, Madrid Failed
    James Ran Away
    Zidane Cried
    Ronaldo Dived
    Barca All The Way

15. На "умниците" дет 24 се определят от Барцилоната, от много ръсене само да не им свърши мозъка :P

16. Тва дето е толко йофтин интернета не e на добре, секви алъци ръсят мозък и от родните си места дажи (shake)

17. Натоварен трафик
    Уважаеми Клиенти! Кол центърът е затворен и не може да приема вашите обаждания между 21 декември и 2 януари. Моля изпратете вашите запитвания на shop@edigital.bg. Писмата ще се обработват в реда на получаване между 27-29 декември.

Поради нарасналия брой поръчки и огромната натовареност около празниците се очаква известно забавяне на доставките от страна на куриерските фирми с които работим, за което се извиняваме предварително! Всички пратки ще бъдат доставени в най-кратките възможни срокове. Благодарим Ви за търпението! Весели Коледни празници и щастлива Нова година!